Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Ulumanlar Evden Eve Nakliyat Firmsı 1988 yılında babamız Kıyas Uluman tarafından istanbul kartalda  kurulmuştur.32 yıllık deneyimiyle ulumanlar nakliyat. Nakliye sektöründe yıllardır yaptığı işler ve kazandığı tecrübelerle ilk sıralara yükselmiştir.geniş araç fİlosu ve 32 yıllık sektör deneyimiyle ulumanlar nakliyat siz değerli müşterilerimize En iyi hizmetİ sunmak için sürekli bir gelişim içindedir.şehir içi ve şehirler arası nakliyatta güvenilen bir firma olarak yılların tecrübesi  deneyimli kadrosu ve hizmet kalitesiyle sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.köklü geçmişi ve uzman ekibiyle daima gelişen bir firma olmak için yenilikleri kucaklamaya devam ediyor.müşteri memnuniyetini en öncelikli ilke edinerek hizmet sunuyoruz.Asansörlü Nakliye Hizmetlerimiz den yararlanabilirsiniz .

Evden Eve Nakliyat

VİZYONUMUZ

ULUMANLAR NAKLİYAT
Amacımız taşınan herkes için evden eve nakliyatı mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve etkin bir şekilde yöneterek sonuçlandırmaktır.

Biz ULUMANLAR NAKLİYAT I bu neden ile kurduk ve tek vazgeçilmezimiz iyi hizmet politikamızdır. Eğer sizde iyi hizmeti önemsiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tıkla Ara